18. 04. 2024

Upravljanje linije (m/ž)

RegijaPodravska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis

Imate izkušnje z delom v proizvodnji in ste tehnični tip človeka, ki se spozna na osnovno vzdrževanje strojev? Pridružite se ekipi vzdrževalcev v zelo dobro stoječem podjetju, na delovno mesto »Tehnični upravljalec linije (m/ž)«.

Nudimo:
- redno zaposlitev z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
- možnost napredovanja,
- izplačilo stimulacije in 13. plače,
- proste vikende in praznike,
- različne ugodnosti za zaposlene.

Opis delovnega mesta:
- delo na liniji kot član posadke,
- izvajanje nadzora nad delovanjem linije,
- skrb za nemoteno delovanje linije,
- zalaganje stroja z embalažnimi enotami,
- osnovno vzdrževanje linije,
- nastavljanje stroja.

Pričakujemo:
- zaključena vsaj nižja poklicna izobrazba,
- pripravljenost na delo v treh izmenah,
- odgovorne in zanesljive kandidate s pozitivnim odnosom do dela.

Zainteresirane kandidate vabimo, da oddajte svojo prijavo z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "PRIJAVI SE".  Za več dodatnih informacij sem vam z veseljem na voljo na telefonski številki 031 395 451 (Mojca) ali na mail mojca.babsek@adecco.si

Rok za prijavo je do 5.5.2024

Vse prijave bomo obravnavali diskretno.

Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -042024-79922

Objavil/a: Mojca Babšek