25. 04. 2024

Skladiščnik – 1 izmena (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaSkladiščenje

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, slovenskega veletrgovca, iščemo več oseb za razpisano delovno mesto Skladiščnik (m/ž). Vas veseli delo v skladišču v dopoldanskem času? Potem berite dalje.

Delovne naloge:
- priprava blaga za stranke,
- sortiranje blaga in pakiranje,
- skrb za urejenost in čistočo skladišča,
- opravljanje drugih del po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:
- izkušnje z viličarjem so zaželene,
- natančnost,
- iznajdljivost,
- timsko usmerjenost.

Nudimo:
- zaposlitev za določen čas (6 mesecev),
- ustrezno zaščitno opremo,
- enoizmensko delo v uspešnem podjetju (od 7.30 do 15.30 ure), s prostimi vikendi,
- urejeno delovno okolje.
- konkurenčno plačilo, izplačana malica, kilometrina, variabilni del in nadpovprečen regres.

Kraj dela je v Ljubljani (Črnuče).

Rok za prijavo je 5.5.2024

V kolikor ste se prepoznali v opisu, vas vabimo, da oddate svojo prijavo z življenjepisom ali pokličete na tel. številko 051 224 747 (Žiga).
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Furlan