18. 04. 2024

Komisionar (m/ž)

RegijaKoroška regija

Področje delaProdaja / Komerciala / Trgovina

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Si želite delati v urejenem delovnem okolju, kjer boste imeli možnost dolgoročnega sodelovanja? Iščemo zanesljive, odgovorne in dobro fizično pripravljene osebe, ki jih veseli delo v skladišču. Pridružite se naši ekipi kot "Komisionar (m/ž)" in postanite del uspešnega podjetja!

Nudimo vam:
- pogodbo za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- redno plačilo z vsemi zakonsko določenimi dodatki,
- urejeno delovno okolje,
- delo v stimulativnem okolju in možnost napredovanja.

Opis delovnega mesta:
- prevzem, izdaja in komisioniranje blaga,
- skrb za pravilno označevanje in pakiranje blaga ter premikanje znotraj skladišča,
- razporeditev blaga na prodajne police,
- skrb za urejenost delovnega prostora,
- spremljanje stanja zalog,
- zagotavljanje prijazne in strokovne storitve.

Pričakujemo:
- zanesljivost in odgovornost,
- sposobnost timskega dela,
- dobro fizično pripravljenost,
- izkušnje z delom v trgovini ali skladišču so prednost, vendar niso pogoj,
- pripravljenost na delo v dveh izmenah.

Pričetek dela: takoj

Pridružite se naši dinamični ekipi, kjer boste imeli priložnost rasti in razvijati svoje organizacijske veščine. Skupaj gradimo uspeh! Ne odlašajte, priložnost je tu!

Prijave:
Zainteresirane kandidate, vabimo, da oddate svoj življenjepis z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "Prijavi se". Za dodatne informacije smo na voljo na telefonski številki: 031 395 451 (Mojca) ali preko e-mail naslova mojca.babsek@adecco.si

Rok za prijavo: 5.5.2024

Vse prijave bodo obravnavane diskretno!
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -042024-79913

Objavil/a: Mojca Babšek