03. 04. 2024

Proizvodni delavec za lažja dela (m/ž)

RegijaPosavska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Iskalci zaposlitve v Posavski regiji pozor!
Za vas imamo odlično delovno priložnost, katere preprosto ne smete zamuditi.

Pridružite se priznanemu ter uspešnemu podjetju, ki letno prejema različne nagrade in pohvale.
Postanite: "Proizvodni delavec" in skupaj s sodelavci nadaljujte zgodbo o uspehu.

Vas zanima, kaj se od vas pričakuje ter kaj vam podjetje ponuja, potem berite dalje in ugotovite!

Delovne naloge:
- sestava izdelkov (lažja dela!),
- delo poteka na cevnih navijalcih,
- delo na liniji, delo v montaži,
- pakiranje izdelkov,
- skrb za skupinsko doseganje norme (norma ni visoko zastavljena),
- skrb za red in čistočo,
- ostala dela po navodilih nadrejenega.

Od vas pričakujemo:
- odgovornost do dela ter natančnost pri opravljanju nalog,
- vestnost ter pripravljenost na delo,
- dobro voljo in pozitivno energijo,
- pripravljenost na delo ob sobotah (občasno),
- lastni prevoz (zaradi slabih avtobusnih povezav).

Nudimo:
- pošten finančni paket,
- možnost nagrajevanje ter stimulativno plačilo,
- delo v urejeni in priznani proizvodnji,
- možnost pričetka z delom takoj,
- dvoizmenski urnik (6h-14h in 14h-10h),
- delo od ponedeljka do petka (občasno tudi sobota).

Lokacija dela: Kostanjevica na Krki

V kolikor se zanimate za delovno priložnost opisano zgoraj, ne odlašajte in oddajte svojo prijavo, s klikom na gumb "Prijavi se" ali pokličite na telefonsko številko, 041 375 080 (Tjaša), kjer vam z veseljem odgovorimo na vsa vaša dodatna vprašanja.

Vse prijave bomo obravnavali diskretno!
Veselimo se vaših prijav.

Rok za prijavo velja do 3.5.2024
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Miklič