29. 03. 2024

Prodajni svetovalec za gradbene projekte (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Področje delaProdaja / Komerciala / Trgovina

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Pridružite se dinamičnemu timu, kjer se izvajajo inovativni projekti v gradbeništvu! Iščemo izkušenega sodelavca v gradbeni stroki, ki bo prevzel vlogo "Prodajnega svetovalca za gradbene projekte (m/ž)".

Nudimo:
  • Zaposlitev s polnim delovnim časom za nedoločen čas, s 6-mesečno poskusno dobo,
  • atraktivno plačilo, izplačilo visokega regresa in božičnice,
  • dinamično in raznoliko delovno okolje v pisarnah na Vranskem in na terenu po Sloveniji,
  • možnosti izobraževanj doma in v tujini (Nemčija).
Delovne naloge:
  • Obiski gradbišč in gradbenih podjetji,
  • sodelovanje z vodji gradbišč in drugimi deležniki,
  • svetovanje strankam (izdelava tehnoloških rešitev),
  • izdelava opažnih načrtov in izdelava načrtov za postavitev odrov s pomočjo računalniškega programa,
  • redno vodenje dokumentacije in evidenc,
  • izdelava kalkulacij in obračunov,
  • vzdrževanje obstoječih strank in hkrati sklepanje novih poslov.
Pričakujemo:
  • Vsaj V. stopnja izobrazbe s področja gradbeništva ali sorodne vede,
  • poznavanje gradbene branže ter afiniteta do dela na tem področju,
  • poznavanje gradbenih odrov in opažev predstavlja prednost,
  • poznavanje AutoCad programa in računalniška dojemljivost,
  • pripravljenost na pridobivanje novih znanj,
  • vsaj 3 leta delovnih izkušenj,
  • dobro znanje slovenskega jezika ter znanje vsaj enega tujega jezika (nemščina ali angleščina),
  • zanesljivost, iznajdljivost in delavnost,
  • pripravljenost na delo v pisarni in na terenu,
  • vozniško dovoljenje B kategorije.
Delovnik: 7.00 – 15.00 (prilagodljivo)
Lokacija dela: Vransko in terensko delo po Sloveniji

V kolikor se vam priložnost zdi zanimiva, vas vabimo k prijavi na oglas, s klikom »Prijavi se«. V primeru, da imate še kakšna vprašanja pa se lahko obrnete na 051 690 792 (Lana).
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Lana Kirič