16. 04. 2024

Monter sistemov (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Področje delaStrojništvo / Tehnična dela

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Imate izkušnje z montažo ogrevalnih, hladilnih in prezračevalnih sistemov? Iščete novo zaposlitev v hitro rastočem podjetju, ki vam zraven regresa, božičnice in odlične plače, nudi tudi hitro napredovanje in možnost izobraževanja? Potem berite naprej.

Opis delovnega mesta:
• montaža sistemov ogrevanja, hlajenja in prezračevanja.
• montaža vodovodnih sistemov,
• servis in vzdrževanje sistemov ogrevanja, hlajenja in prezračevanja.

Od vas pričakujemo:
• ustrezna izobrazba – poklicna ali srednja tehnična, zaželene delovne izkušnje,
• izkušnje na področju montaže ogrevalnih ali hladilnih sistemov
• poznavanje osnov strojnega priklopa opreme
• poznavanje branja in razumevanje strojnih načrtov,
• pripravljenost za pridobivanje novega znanja,
• odgovornost do dela in dogovorjenih nalog,
• vozniški izpit B kategorije.

Ponujamo vam:
• zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo, v hitro rastočem podjetju,
• delo v mladem, motiviranem, prijetnem kolektivu ter urejenem delovnem okolju,
• možnost dodatnega izobraževanja in osebnega razvoja,
• strokovno mentorstvo,
• zagotovljeno parkirno mesto,
• redno in stimulativno plačilo, z regresom in božičnico,
• priložnost za osebni in karierni razvoj,
• stimulativen osebni dohodek,
• dinamično timsko delo,
• urejene delovne razmere.

Zainteresirane kandidate, vabimo, da oddajo svojo prijavo z življenjepisom preko povezave "Prijavi se".

Za več informacij smo z veseljem na voljo na telefonski številki: 051 690 792 (Lana).
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Lana Kirič