24. 09. 2021

Monter (m/ž)

RegijaPodravska regija

Področje delaGradbeništvo

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Naš naročnik je priznano in uspešno podjetje na področju izdelave in montaže najbolj atraktivnega laboratorijskega pohištva v Evropi. So evropski zmagovalec prestižnega poslovnega tekmovanja »Workplace & People Development«. Za naročnika Iščemo kandidate za zasedbo delovnega mesta Monter laboratorijskega pohištva (m/ž) po Evropi.

Nudimo:
- Zaposlitev v družini prijaznem podjetju, prijetno in sproščeno delovno okolje,
- zaposlitev za nedoločen čas (s poskusnim obdobjem),
- dober finančni paket,
- spodbujanje osebnostne in strokovne rasti,
- neomejen plačan dopust,
- zagotovljen prevoz, nastanitev in malico.

Delovne naloge:
- Izvajanje montaže laboratorijskega pohištva v delavnici in pri strankah (tudi elektro oprema in sanitarne instalacije).

Pričakujemo:
- Izobrazba tehnične smeri (lesarske, mizarske, strojne, elektrikarske, ipd.)
- nekaj let delovnih izkušenj,
- izkušnje z montažo pohištva in terenskim delom,
- željo po novih izzivih in delom v timu,
- zaželeno znanje nemškega ali angleškega jezika,
- fleksibilnost in prilagajanje delovnega časa procesu dela.

Teren: Evropa (Avstrija, Nemčija, Nizozemska, Norveška) Zaželeno je, da kandidat prihaja iz Štajerske ali Pomurske regije, zaradi občasnega dela na sedežu podjetja v Mariboru.

Izkoristite odlično priložnost in se pridružite super kolektivu! Če vas delo zanima vas vabimo, da nam posredujete svojo življenjepis preko povezave "Prijavi se" ali pokličite na telefonsko številko: 031 395 461.
Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Diana Malešič