08. 04. 2024

Inženir električnih simulacij (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaStrojništvo / Tehnična dela

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Opis
Ste zainteresirani za področje digitalnih simulacij in ste na začetku svoje kariere?

Za našega klienta iščemo tehnično osebo za zasedbo delovnega mesta "Inženir električnih simulacij (m/ž)". Podjetje je specializirano za zagotavljanje napredne inženirske simulacijske programske opreme in storitev z visoko dodano vrednostjo širokemu krogu podjetij in inštitutov.

Kandidat bo odgovoren za zagotavljanje tehnične podpore strankam podjetja in sodeloval s prodajnim oddelkom pri prodajnih aktivnostih.

Delovne naloge:
- Izvajanje izobraževanj in zagotavljanje tehnične podpore strankam podjetja: vodilnim in najbolj inovativnim podjetjem vzhodnoevropske regije.
- Odgovornost za tehnične naloge v zvezi s predprodajnimi priložnostmi, kot so sestanki s strankami in predstavitve.
- Izvajanje testnih primerov in predstavitev za podporo prodajnim dejavnostim.
- Izvajanje simulacijskih testnih primerov.
- Podpora pri ocenjevanju programske opreme.
- Usposabljanje strank za ANSYS MAXWELL, HFSS, SIWAVE, MOTORCAD, TWIN BUILDER, MEDINI.
- Predstavitev širokega portfelja in zmogljivosti Ansys na delavnicah in konferencah.
- Analiza tehničnih potreb strank in optimizacija simulacijskih delovnih tokov.
- Zagotavljanje tehnične podpore uporabnikom Ansys.
- Tesno sodelovanje s prodajnim oddelkom.
- Potovanja po Sloveniji in tujini (Hrvaška in druge države).

Pričakujemo:
- Vsaj VI. stopnja izobrazbe iz elektrotehnike ali sorodnega področja.
- Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na področju elektronike in elektromagnetnih simulacij.
- Poznavanje Ansys predstavlja prednost.
- Odlično znanje slovenskega in angleškega jezika, znanje hrvaškega jezika predstavlja prednost.
- Razumevanje elektromotornih strojev, transformatorjev, kablov, senzorjev, tiskanih vezij, RF, anten, filtrov, IC-jev in sistemskih simulacij ter modelov z nižjim redom.
- Zanimanje za simulacijo in digitalni inženiring.
- Napredno znanje MS Office paketa.
- Pripravljenost na potovanja.

Nudimo:
- Zaposlitev za polni delovni čas.
- Uvajanje na delovno mesto.
- Nenehno izobraževanje in interna usposabljanja za ohranjanje ažurnosti z novimi orodji.
- Delo z vodilnimi in najbolj inovativnimi podjetji v regiji Jugovzhodne Evrope.
- Delo v podjetju, ki širi svoje poslovanje.
- Odlično delovno okolje.
- Odlična priložnost za strokovno rast in razvoj na področju simulacij.
- Možnost delnega dela od doma.

Lokacija: Ljubljana.

Če vas je priložnost pritegnila, vas lepo vabimo, da pošljete svoj življenjepis v angleškem jeziku s klikom na gumb »Prijavi se«. Za več informacij nas lahko kontaktirate: 051 684 458 (Klementina).
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -042024-79600

Objavil/a: Klementina Vrečar Kompare