06. 05. 2024

Junior koordinator v logistiki (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaTransport / Logistika

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za našega naročnika, multinacionalko, podjetje Ferrero Trading Lux, iščemo "Junior koordinatorja v logistiki (m/ž)".

Opis delovnega mesta:
- Izdelava plana, razporejanje in usmerjanje prevoznih kapacitet za opravljanje prevozov.
- spremljanje prihoda produktov od dobaviteljev. Koordiniranje vrnitev in ostalih reklamacij dobaviteljem v primeru neustrezne dobave.
- koordiniranje med dislociranimi proizvodnimi enotami in lokalno ekipo za nadzor kakovosti. Koordinacija operativnih postopkov, kontakt z prevozniki.
- določanje prioritet skladno z navodili nadrejenih. Sodelovanje z ostalimi oddelki.
- skrb in nadzor nad načrti prevoza blaga od logističnega HUB-a do dislociranih proizvodnih enot. Nadzor nad poslanimi pošiljkami.
- uporaba načrtovalnega orodja za sestavljanje polnih tovornjakov in zabojnikov za pošiljke.
- nadzor nad outsourcanimi storitvenimi sodelavci, ki opravljajo skladiščne naloge.
- priprava in vodenje potrebnih evidenc in dokumentacij.
- izdelovanje statističnih analiz.

Pričakujemo:
- Diplomo iz logistike ali sorodnega področja,
- zagnano osebo, ki ni nujno, da ima veliko izkušenj, se je pa željna učiti in deluje proaktivno,
- dobro poznavanje SAP (še posebej material management modula) in Microsoft Excel bi bila prednost, ni pa pogoj,
- prednost pri prijavi bodo imeli kandidati, ki poznajo logistične sisteme, operacije skladiščenja in transporta ter izkušnje s podobnim delom,
- odlično znanje angleškega jezika (dnevno komuniciranje z vodjami iz tujine),
- nadpovprečno razvite analitične sposobnosti, pozornost do detajlov, dobre komunikacijske spretnosti, sposobnost upravljanja s časom, proaktivnost in koordinacijo.

Nudimo:
- Zaposlitev za določen čas enega leta (predvidoma od maja 2024 do septembra 2025 - uvajanje in nadomeščanje sodelavke, ki gre na materinski dopust).
- priložnost za učenje logističnih procesov v uveljavljeni multinacionalki,
- delo v priznanem mednarodnem podjetju z dobrim renomejem na trgu,
- odlične reference za vse nadaljnje zaposlitve v prihodnosti.

Kraj dela: Logatec

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom preko povezave »Prijavi se!«.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Jan Lipovec