16. 04. 2024

Proizvodni delavec (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Ste v iskanju nove zaposlitvene priložnosti, si želite aktivne vloge v dinamičnem delovnem okolju ali ste zgolj v iskanju svoje prve zaposlitve.
Za našega naročnika uspešno razvojno in proizvodno podjetje, iščemo primernega kandidata za zasedbo delovnega mesta: Proizvodni delavec (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- Dela pri izdelavi proizvodov po tehnoloških postopkih in recepturah delodajalca v skladu s kvalitetami in drugimi zahtevami,
- skrb za urejenost proizvodnega obrata ter zunanjega dela obrata delodajalca,
- upoštevanje varnostnih predpisov,
- druge naloge po navodilih nadrejenega.

 Pričakujemo:
- Interes in pripravljenost za delo v proizvodnji,
- zaželene delovne izkušnje,
- dobra fizična pripravljenost,
- izkušnje z vožnjo viličarja so prednost,
- lasten prevoz,
- marljivost, zanesljivost in odgovornost.

Nudimo vam:
- delo v eni izmeni,
- delo v okviru organiziranega urnika po znanih načrtih in planih,
- možnost dolgoročnega sodelovanja,
- delo v kolektivu, ki temelji na razvoju in medsebojni pomoči.

Lokacija dela: Laško
Rok za prijavo: 16.5.2024

Če izpolnjujete razpisane pogoje in si želite postati del izvrstnega tima, vas vabimo, da oddate svojo prijavo z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "Prijavi se!". Za vsa dodatna vprašanja smo dosegljivi na telefonski številki: 031 664 654 - Lina.
Vaše prijave bomo obravnavali diskretno.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Lina Sadar