18. 04. 2024

Prodajalec (m/ž)

RegijaPodravska regija

Področje delaProdaja / Komerciala / Trgovina

Tip dela:Splošna delovna mesta

Ste komunikativni in radi delate z ljudmi? Želite biti del uspešnega podjetja? Potem vas vabimo, da se jim pridružite! Za podjetje, ki vsem nudi enako priložnost za uspeh in se zaveda, da so zaposleni tisti, ki prispevajo k uspešnosti podjetja iščemo prodajalca (m/ž).

Nudimo:
- pogodbo za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- redno plačilo z vsemi zakonsko določenimi dodatki,
- delo v urejenem delovnem okolju,
- delovnik poteka 6 dni v tednu (ponedeljek – sobota),
- delo v dveh izmenah.

Opis dela:
- svetovanje in prodaja blaga,
- polnjenje in urejanje prodajnih polic,
- opravljanje blagajniškega poslovanja,
- komunikacija s strankami,
- prevzem blaga,
- spremljanje stanja zaloge,
- ostala dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:
- zanesljivost in odgovornost,
- veselje do dela z ljudmi,
- sposobnost timskega dela,
- dobra fizična pripravljenost,
- pripravljenost na delo v dveh izmenah,
- izkušnje z delom v trgovini ali skladišču so prednost, niso pa pogoj.

Lokacija dela: Oplotnica ali Slovenska Bistrica ali Lenart
Pričetek dela: takoj

Prijave:
Zainteresirane kandidate, vabimo, da oddate svoj življenjepis z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "Prijavi se". Za dodatne informacije smo na voljo na telefonski številki: 031 395 451 (Mojca) ali na mojca.babsek@adecco.si

Rok za prijavo je 5.5.2024
Vse prijave bodo obravnavane diskretno!
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Mojca Babšek