17. 04. 2024

Srednja medicinska sestra/tehnik (m/ž)

RegijaKoroška regija

Področje delaZdravstvo / Farmacija

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

V domu za starejše občane iščemo zanesljivo in strokovno podkovano osebo za delovno mesto "Srednja medicinska sestra/tehnik (m/ž)". Podjetje ponuja dolgoročno priložnost z delo in zaposlitev direktno na podjetju.

Oseba bo skrbela za zdravje in dobro počutje stanovalcev, obenem pa bila vpeta v ekipo sodelavcev.

Delovne naloge:
- izvajanje medicinsko-tehničnih posegov in postopkov po procesni metodi dela,
- sodelovanje in izvajanje zahtevnih del v procesu zdravstvene nege po naročilu zdravnika,
- izvajanje in sodelovanje pri zagotavljanju osnovnih življenjskih aktivnosti
- usklajevanje in nadzor nad delom bolničarjev negovalcev in strežnikov na oddelku,
- sodelovanje v timu pri sprejemu, odpustu in premestitvi stanovalcev,
- poročanje in dokumentiranje izvedenih zdravstveno negovalnih intervencij,
- poročanje o delu neposredno nadrejenemu delavcu,
- sodelovanje pri rehabilitaciji stanovalcev,
- razkuževanje in čiščenje pripomočkov za izvajanje medicinsko tehničnih posegov,
- sodelovanje pri pripravi negovalnega načrta za posameznega stanovalca,
- druge naloge po ustnih ali pisnih navodilih neposredno nadrejenega ali direktorja,

Pričakujemo
- V. stopnja izobrazbe, smer zdravstvena nega,
- priporočljiva so vsaj 3 leta izkušenj na podobnih ali enakih delih,
- pogoj je strokovni izpit, narejeno pripravništvo in vpis v register izvajalcev zdravstvene nege
- osnovna računalniška pismenost,
- znanje slovenskega jezika (B1),
- sposobnost za delo v timu, sposobnost presoje in odločanja, spoštljivost, zanesljivost in natančnost, tolerantnost in čustvena stabilnost.

Nudimo
- pogodba za nedoločen čas s poskusno dobo,
- dinamično delo, z razgibanim urnikom,
- samostojno delo,
- možnost osebnega razvoja,
- delo z ljudmi,

Lokacija: Slovenj Gradec z okolico.

Zainteresirane kandidate prosimo, da svojo prijavo z življenjepisom oddate s klikom na "PRIJAVI SE". Za več informacij smo vam na voljo na tel. št.: 031 704 386 (Tina).
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tina Ocepek