23. 04. 2024

Proizvodni delavec za pripravo čokolade in biskvitnega peciva (m/ž)

RegijaGorenjska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Priložnost za sladkosnede!
Pridružite se naši čokoladni ekipi!

Imamo odlično novico za vas! Iščemo nove člane za našo ustvarjalno in okusno proizvodnjo čokolade.

Delovno mesto: "Proizvodni delavec za pakiranje čokolade in biskvitnega peciva (m/ž)"
Lokacija dela: Lesce

Kaj vam ponujamo:

1. Delo v dobro opremljeni proizvodnji čokolade, kjer boste postali pravi mojstri čokoladnih umetnosti.

2.  Dnevno boste obkroženi z vonjem sveže pripravljene čokolade .

3. Delo v pozitivnem in sodelovalnem okolju.

4. Priložnost za rast in dolgoročno sodelovanje.

5. Delo v 2 izmenah.

Vaše delovne naloge:
- priprava čokoladnih mas in nadevov,
- delo na strojih za oblikovanje čokoladnih izdelkov ter raznolikih biskvitov,
- okraševanje in pakiranje čokoladnih dobrot,
- skrb za čistočo delovnega prostora in strojev.

Kaj od vas pričakujemo:
- strast do čokolade in natančnost pri delu,
- zanesljivost in odgovornost do dodeljenih nalog.

Ne zamudite priložnosti, da svojo strast do čokolade spremenite v zaposlitev!

Oddajte svojo prijavo s klikom na gumb "Prijavi se" in si zagotovite mesto na razgovoru.
Za vsa dodatna vprašanja smo vam z veseljem na voljo na telefonski številki, 051 687 341 (Tjaša).

Veselimo se vaših prijav.
Rok za prijavo velja do 23.5.2024
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Furlan