10. 04. 2024

Proizvodni delavec za brizganje plastike (m/ž)

RegijaJugovzhodna Slovenija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Postani strokovnjak v brizganju plastike in se pridruži podjetju z uspešno 35-letno tradicijo.
Iščemo vas!

Naš naročnik s svojimi izdelki izstopa v avtomobilski in počitniški industriji.
Zaradi uspešnega poslovanja širimo svojo ekipo, zato vas vabimo, da oddate svojo prijavo in na delovnem mestu "Proizvodni delavec za brizganje plastike (m/ž)" zasijte skupaj z nami.

Vsakodnevne delovne naloge zajemajo:
- lažja dela v proizvodnji,
- delo na stroju za brizganje plastike,
- vizualno kontrola izdelkov,
- obdelavo izdelkov (v kolikor je to potrebno) ter pakiranje izdelkov,
- skrb za red in čistočo na delovnem mestu.

Kaj vam ponujamo:
- delo od ponedeljka do petka (izjema: nočno delo, kjer z delom zaključite v soboto zjutraj),
- delo v treh izmenah,
- pošten finančni paket + zakonsko določeni dodatki + različne oblike nagrajevanja,
- možnost dela nadur - nadure so izplačane,
- uvajanje z našimi mojstri ter mentorstvo,
- delo v vrhunski in vedno nasmejani ekipi,
- visok regres, božičnico ter možnost napredovanja.

Od vas pričakujemo:
- pripravljenost na delo v treh izmenah,
- želja po delu ter želja po učenju,
- natančnost, odgovornost in vestnost pri svojem delu.

Lokacija dela: Mirna

Ne zamudite odlične priložnosti in oddajte svojo prijavo še danes.
Kako:
1. oddate svojo prijavo, s klikom na gumb "Prijavi se" ali
2. pokličite na telefonsko številko, 041 375 080 (Tjaša).

Na zgornji številki vam z velikim veseljem ostajam na voljo za vsa dodatna vprašanja.

Veselimo se vašega klica in osebnega srečanja.
Rok za prijavo velja do 10.4.2024
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -042024-79648

Objavil/a: Tjaša Miklič