18. 04. 2024

Pakiranje v proizvodnji (m/ž)

RegijaPodravska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

V kolikor ste zagnani za delo, svoje delo opravljate natančno in z veliko mero odgovornosti imamo priložnost za vas! Iščemo okrepitev za delo v proizvodnji (m/ž).

Nudimo:
- redno zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročne zaposlitve,
- redno plačilo z vsemi zakonsko določenimi dodatki,
- možnost napredovanja,
- nagrajevanje in ugodnosti za zaposlene.

Opis delovnega mesta:
- pakiranje in zlaganje na palete,
- izvajanje kontrole izdelkov,
- skrb za nemoteno delovanje linij,
- oskrbovanje linij s potrebnim materialom,
- skrb za čisto delovno okolje.

Pričakujemo:
- dobre ročne spretnosti,
- natančnost in zanesljivost,
- izkušnje z delom v proizvodnji,
- pripravljenost na delo v treh izmenah,
- osnovno računalniško znanje,
- želja po novem znanju in napredovanju.

Pričetek dela: takoj.

Zainteresirane kandidate vabimo, da oddajte svojo prijavo z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "PRIJAVI SE".  Za več dodatnih informacij sem vam z veseljem na voljo na telefonski številki 031 395 451 (Mojca) ali na mojca.babsek@adecco.si

Rok za prijavo je do 5.5.2024

Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Mojca Babšek