12. 04. 2024

Komisionir – 2 izmeni (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaSkladiščenje

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno logistično podjetje v Ljubljani, ki se sooča z visoko rastjo, iščemo komisionarje (m/ž) za dolgoročno sodelovanje.

Nudimo:
- urejene in dobre delovne pogoje,
- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja v nedoločen čas,
- poleg osnovne plače še dodatek na delovne izkušnje in nagrajevanje po delovni uspešnosti.
- raznoliko delo in prijetno delovno okolje,
- možnost kariernega razvoja in napredovanja.

Vaše delovne naloge bodo obsegale:
- delo v skladišču,
- izdaja in prevzem blaga,
- komisioniranje trgovskega blaga s skenerjem,
- izvajanje kontrole blaga,
- izpolnjevanje delovne dokumentacije,
- skrb za red in čistočo skladišča.

Pričakujemo:
- pripravljenost na delo v dveh izmenah,
- izkušnje z delom v skladišču,
- izkušnje z uporabo ročnega skenerja,
- opravljen izpit za viličarja (ni pogoj).

Lokacija dela: Ljubljana

Zainteresirane kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje, vabimo, da oddajo svojo prijavo z življenjepisom preko povezave "Prijavi se". Za več informacij smo z veseljem na voljo na telefonski številki: 031 707 067 (Tian).
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Žiga Sitar