18. 04. 2024

Delo v logistiki (m/ž)

RegijaPodravska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Ste natančni in zanesljivi? Imate željo po novem znanju in napredovanju? Uspešno podjetje, ki ga odlikujeta bogata tradicija in vlaganje v trajnostno rast, vabi v svoj tim Skladišnika / Viličarista v logistiki (m/ž).

Nudimo:
- redno zaposlitev z možnostjo dolgoročne zaposlitve,
- izmensko delo,
- možnost osebnega razvoja,
- redno plačilo, izplačilo stimulacije,
- prosti vikendi in  prazniki,
- urejeno delovno okolje,
- usposabljanje za upravljanje viličarja,
- različne ugodnosti za zaposlene.

Opis delovnega mesta:
- delo v skladišču,
- upravljanje viličarja,
- prevzem, skladiščenje in izdaja gotovih izdelkov,
- skrb za urejeno in čisto skladišče.

Pričakujemo:
- pripravljenost na delo v TREH izmenah,
- natančnost, odgovornost in sposobnost dela v timu,
- odgovornost do dela.

Če ste se prepoznali v zgoraj navedenem oglasu, vas vabimo, da se prijavite preko linka "PRIJAVI SE". Za vse dodatne informacije sem vam na voljo na: 031 395 451 (Mojca) ali na mojca.babsek@adecco.si

Rok za prijavo je do: 5.5.2024
Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Mojca Babšek