03. 04. 2024

Voznik B-kategorije/skladiščnik (m/ž)

RegijaPomurska regija

Področje delaTransport / Logistika

Tip dela:Splošna delovna mesta

Naš naročnik je izjemno stabilno, hitro rastoče mednarodno podjetje in eden najpomembnejših dobaviteljev gradbenih materialov na področju JV Evrope - za katerega iščemo motivirane posameznike z izpitom B-kategorije na lokaciji Murska Sobota z okolico, ki bodo svoje izkušnje pridobivali na delovnem mestu: "Voznik kombija B-kategorije/skladiščnik (m/ž)".

Delo je organizirano v urejenem, dobro organiziranem in ljudsko-orientiranem okolju, kjer so delovna razmerja definirana z medsebojnim spoštovanjem, zaupanjem in timskim duhom.

V kolikor iščete delo v dopoldanskem času in vas veseli terensko, razgibano in dinamično delo, ki je kombinacija dela v skladišču, vas vabimo k branju oglasa.

Nudimo:
- enoizmenski dopoldanski delavnik (ponedeljek - petek med 7. in 15. uro),
- zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- dobro in stimulativno plačilo,
- delo v stabilnem podjetju z možnostjo osebnega razvoja,
- mednarodne izkušnje delovanja v mednarodno prisotnem podjetju.

Delovne naloge obsegajo:
- delo v centralnem skladišču podjetja,
- prevzem, nabava, odprema blaga, komisioniranje,
- vožnja kombija (zahtevana samo B-kategorija),
- dostava gradbenega materiala skladno s predpisanimi standardi in v naprej znanimi lokacijami v okolici,
- komunikacija in svetovanje strankam,

Pričakujemo:
- zaželene so vsaj izkušnje na področju skladišče (upravljanje viličarja predstavlja prednost),
- vestnost in odgovornost pri delu,
- računalniška pismenost,
- izkazovanje in spoštovanje načel poslovne etike, varnosti in skladnosti,
- vozniški izpit B-kategorije.

Lokacija dela: Murska Sobota

Prijava: Vabimo vas, da prijave z življenjepisom posredujete s klikom na gumb Prijavi se!
Za več informacij lahko pokličete na številko 031 395 451 (Mojca).

Se že veselimo vaše prijave!
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Mojca Babšek