26. 04. 2024

Vodja izmene (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaSkladiščenje

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno podjetje z več kot 100-letno tradicijo proizvodnje in trženja kemičnih izdelkov, iščemo novega sodelavca, ki bo zasedal delovno mesto ''Vodja izmene'' (m/ž).

Vaše delovne naloge bodo obsegale:
- koordiniranje in usklajevanje del obrata,
- kontrola in izvajanje ukrepov varstva pri delu in varstva pred požarom,
- vodenje in koordiniranje dela v izmeni,
- skrb za vodenje proizvodnega procesa po določenih normativih,
- izpolnjevanje delovne dokumentacije.

Pričakujemo:
- pripravljenost na delo v treh izmenah,
- zaželena srednja ali poklicna izobrazba strojne smeri,
- zanesljivost in odgovornost.

Nudimo:
- urejene in dobre delovne pogoje,
- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja v nedoločen čas,
- poleg osnovne plače še nagrajevanje po delovni uspešnosti,
- raznoliko delo in prijetno delovno okolje,
- možnost kariernega razvoja in napredovanja.

Lokacija dela: Ljubljana.

Zainteresirane kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje, vabimo, da oddajo svojo prijavo z življenjepisom preko povezave "Prijavi se". Za več informacij smo z veseljem na voljo na telefonski številki: 051 687 341 (Tjaša).

Rok prijave: 26.5.2024

Vaše prijave bomo obravnavali diskretno!

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Furlan