24. 04. 2024

Skladiščnik v eni izmeni (m/ž)

RegijaObalno-kraška regija

Področje delaSkladiščenje

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Uspešno podjetje iz Sežane, ki se ukvarja s prodajo in izdelavo folij, izdelkov iz pleksi stekla, materialov za tisk, izdelkov za promocije in barv, zaposluje! Si želite delati v prijetni ekipi v podjetju, ki vam nudi varno in stabilno zaposlitev? Za našega klienta iščemo primerne kandidate za zapolnitev delovnega mesta »Skladiščnik v eni izmeni (m/ž)«! Za več podrobnosti o delovni priložnosti, berite dalje.

Nudimo vam:
- delo v ENI IZMENI s prostimi vikendi,
- takojšnjo zaposlitev,
- možnost napredovanja znotraj podjetja,
- uvajanje v delo,
- rast plače glede na sposobnosti,
- dobro in redno plačilo za opravljeno delo z vsemi dodatki.

Vaše delovne naloge bi bile:
- priprava palet za prevoz v skladišču,
- skrb za urejenost skladišča,
- prepakiranje izdelkov in priprava na skladiščenje,
- natovarjanje na tovornjak,
- delo z viličarjem (izkušnje niso pogoj!).

Pričakujemo:
- motiviranost za učenje,
- poklicna izobrazba (ni pogoj!),
- vsaj osnovno razumevanje slovenščine,
- urejen lasten prevoz,
- pripravljenost na fizično delo,
- izkušnje z delom v skladišču,
- natančnost in odgovornost za opravljeno delo.

Kraj dela: Sežana

Če vas razpisano delovno mesto zanima vas vabimo, da oddate svojo prijavo s klikom na 'Prijavi se!' in si zagotovite mesto na razgovorih.
Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo na telefonski številki 051 390 235 (Julija).

Rok prijave: 24.5.2024
Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Veselimo se, da vas spoznamo!
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -042024-80102

Objavil/a: Julija Jogan