18. 04. 2024

Monter – v proizvodnji (m/ž)

RegijaPodravska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Ste natančni in ročno spretni? Vabimo vas, da se pridružite ekipi strokovnjakov. Iščemo sodelavce, ki so pripravljeni sprejeti izzive in delati v dinamičnem okolju. Postanite del naše ekipe kot "Monter v proizvodnji (m/ž)" in se pridružite naši uspešni zgodbi!

Nudimo:
- delo v eni izmeni (7.00-15.00),
- možnosti napredovanja,
- delovna oprema,
- spodbuda k zdravemu načinu življenja, zdravi prigrizki, brezplačna vadba v izbranem športnem centru.

Opis dela:
- opravljanje montaže,
- raznos materiala na delovno mesto,
- branje načrtov, menjavanje neustreznih ali nedelujočih delov,
- izdelava modelov in poskusnih izdelkov – prototipov,
- vgradnja opreme in testiranje,
- skrb in odgovornost za osnovna sredstva in redno vzdrževanje,
- ostala dela in naloge po navodilih delodajalca oziroma nadrejenega.

Pričakujemo:
- dobre ročne spretnosti,
- dobra fizična pripravljenost,
- natančnost in strokovnost pri delu, odkrivanje napak in diagnosticiranje nepravilnosti,
- samoiniciativnost,
- poznavanje vrtalnega stroja in kotnega brusilnika,
- osnovno znanje hladilne, ogrevalne in elektro tehnike,
- zaželene izkušnje iz avto industrije,
- zaželen izpit za viličarja (ni pogoj).

Lokacija dela: Maribor
Pričetek dela: takoj!

Vabimo vas k oddaji prijave s klikom na gumb »PRIJAVI SE«. Za kakršnakoli vprašanja smo z veseljem na voljo na telefonski številki: 031 395 451 (Mojca) ali preko e-maila: mojca.babsek@adecco.si.

Rok za prijavo: 5.5.2024

Vse vaše prijave bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Mojca Babšek