29. 04. 2024

Monter (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Iskalci zaposlitve POZOR - za vas imamo odlično delovno priložnost, katere preprosto ne smete zamuditi?
Vas zanima zakaj?

Berite dalje in ugotovite ali ste iz pravega testa za spodaj opisano priložnost.
V kolikor si boste na zastavljeno vprašanje odgovorili z DA, potem kliknite na gumb "Prijavi se" ter si zagotovite mesto na razgovorih.

V svojo vrsto vabimo "Monterje (m/ž)" za montažo sistemov, ki s svojimi procesnimi rešitvami za čiščenje, dezinfekcijo in sterilizacijo zagotavljajo, da so izdelki v farmacevtski ter laboratorijski industriji sterilni in čisti.

Kaj od vas pričakujemo?
- Željo po delu in doseganju ciljev v mladi ekipi, izkušenih monterjev,
- želimo si kandidate, ki so pozitivno naravnani in predani k iskanju rešitev,
- osnovne izkušnje z montažnimi deli so zaželene, niso pa pogoj.

Na kaj smo najbolj ponosni?
- da gradimo okolje v katerem je prepoznan vsak zaposleni,
- strmimo k dobrim odnosom in timskemu duhu.

Pohvalimo se lahko s certifikatom, ki kaže na to, da so naši zaposleni na delovnem mestu srečni, zadovoljni ter motivirani!

Ponujamo sledeče:
- zaposlitev za nedoločen čas,
- enoizmensko delo (od ponedeljka do petka),
- pošten finančni paket z vsemi zakonsko določenimi dodatki,
- učinkovit sistem uvajanja,
- interna in eksterna izobraževanje,
- dolgoročno sodelovanje ter možnost nagrajevanja,
- družabne aktivnosti (pikniki, tekaški/kolesarki maraton, skupinsko smučanje, ...).

Delovne naloge:
- montažna dela,
- uporaba baterijskega orodja,
- razumevanje delovnih smeh in branje načrtov,
- vodenje evidenc,
- skrb za red in čistočo na delovnem mestu,
- ostala dela po navodilih nadrejenega.

Kliknite na gumb, oddajte prijavo in pokažite interes.
Vabimo vas, da skupaj s prijavo oddate tudi svoj življenjepis.

Lokacija dela: Ljubljana z okolico

Za več informacij smo vam z veseljem na voljo na telefonski številki, 041 375 080 (Tjaša).
Rok za prijavo velja do 29.5.2024
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Miklič