12. 04. 2024

Koordinator v logistiki (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaTransport / Logistika

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za našega naročnika, multinacionalno podjetje, iščemo Koordinatorja v logistiki.

Opis delovnega mesta:
- Izdelava plana, razporejanje in usmerjanje prevoznih kapacitet za opravljanje prevozov.
- Spremljanje prihoda produktov od dobaviteljev. Koordiniranje vrnitev in ostalih reklamacij dobaviteljem v primeru neustrezne dobave.
- Koordiniranje med dislociranimi proizvodnimi enotami in lokalno ekipo za nadzor kakovosti. Koordinacija operativnih postopkov, kontakt z prevozniki.
- Določanje prioritet skladno z navodili nadrejenih. Sodelovanje z ostalimi oddelki.
- Skrb in nadzor nad načrti prevoza blaga od logističnega HUBa do dislociranih proizvodnih enot. Nadzor nad poslanimi pošiljkami.
- Uporaba načrtovalnega orodja za sestavljanje polnih tovornjakov in zabojnikov za pošiljke.
- Nadzor nad outsourcanimi storitvenimi sodelavci, ki opravljajo skladiščne naloge.
- Priprava in vodenje potrebnih evidenc in dokumentacij.
- Izdelovanje statističnih analiz.

Pričakujemo:
- Diplomo iz logistike ali sorodnega področja.
- Dobro poznavanje SAP (še posebej material management modula) in Microsoft Excel.
- Prednost pri prijavi bodo imeli kandidati, ki poznajo logistične sisteme,operacijo skladiščenja in transporta ter izkušnje s podobnim delom.
- Odlično znanje angleškega jezika (dnevno komuniciranje z vodjami iz tujine).
- Nadpovprečno razvite analitične sposobnosti, pozornost do detajlov, dobre komunikacijske spretnosti, sposobnost upravljanja s časom, proaktivnost in koordinacijo.

Nudimo:
- Zaposlitev za določen čas enega leta.
- Delo v priznanem mednarodnem podjetju z dobrim renomejem na trgu.

Kraj dela: Logatec

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom preko povezave »Prijavi se!«.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Jan Lipovec