24. 04. 2024

Kontrolor kakovosti (m/ž)

RegijaOsrednjeslovenska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
Pridružite se nam in postanite del naše ekipe!
Ali ste pripravljeni na novo odlično priložnost v uspešnem podjetju s 30-letno tradicijo? Iščemo osebe, ki imajo željo po rasti in razvoju, da postanejo naši kontrolorji kakovosti (m/ž).

Delovne naloge:
•    lažja dela v proizvodnji,
•    natančen pregled izdelkov,
•    skrb za kakovost izdelkov,
•    skrb za red in čistočo na delovnem mestu,
•    ostala dela po navodilih nadrejenega.

Kaj ponujamo:
•    delo v lažji proizvodnji s priložnostmi za rast,
•    delo od ponedeljka do petka (možnost dela ob vikendih za dodatne finančne ugodnosti),
•    delo v treh izmenah,
•    hiter začetek dela z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
•    delo v uspešnem podjetju,
•    uvajanje v delo in podporo mentorja,
•    čisto in urejeno delovno okolje.

Pričakujemo:
•    pripravljenost na triizmenski urnik,
•    dobre ročne spretnosti in pozornost za podrobnosti,
•    natančnost, vestnost in odgovornost pri delu,
•    zavzetost za doseganje visokih standardov kakovosti.

Lokacija dela: Višnja Gora.

Ste pripravljeni sprejeti izziv? Prijavite se danes s klikom na gumb "Prijavi se" ali pokličite na telefonsko številko 051 410 428 (Pika) za več informacij. Pohitite, saj se mesta hitro polnijo!

Veselimo se vaših prijav!
Rok za prijavo je 24. 5. 2024.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka JN -042024-80103

Objavil/a: Pika Herlah