24. 04. 2024

Komercialist za oglaševalske prostore – Štajerska regija (m/ž)

RegijaPodravska regija

Področje delaMarketing / Mediji

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Opis
Pridružite se vodilni ekipi!

Si komunikativna oseba in te veseli dinamično delo na terenu?
Širimo našo prodajno ekipo na Štajerskem področju!

Iščemo izkušenega komercialista za oglaševalske prostore, ki je pripravljen na samostojno in kreativno delo. Če ste pripravljeni na nove izzive in imate vsaj eno leto izkušenj na področju prodaje, vas vabimo, da se nam pridružite.

Delovne naloge:
Aktivno vzdrževanje in širitev baze obstoječih in novih strank,
Razvijanje in nadgradnja odnosov z naročniki in oglaševalskimi agencijami,
Analiza potreb strank in oblikovanje ustreznih oglaševalskih rešitev,
Priprava in predstavitev prilagojenih oglaševalskih predlogov in strategij,
Sodelovanje z različnimi oddelki,
Priprava komercialnih ponudb ter spremljanje tržnih trendov.

Kaj pričakujemo:
VI. stopnjo izobrazbe,
1-2 leti relevantnih izkušenj v prodaji, prednost imajo kandidati z izkušnjami v medijih ali oglaševalskih agencijah,
Izjemne komunikacijske in pogajalske sposobnosti,
Samoiniciativnost, odgovornost in sposobnost samostojnega dela,
Dobro poznavanje MS Office paketa,
Vozniški izpit kategorije B.

Kaj nudimo:
Zaposlitev v mladem in kreativnem kolektivu,
Stimulativno plačilo in prilagodljiv delovni čas,
Možnost osebnega in strokovnega razvoja,
Delo v sodobno opremljenih poslovnih prostorih v središču Maribora,
Dodatne zanimive ugodnosti za zaposlene.

Če ste pripravljeni postati del uspešne ekipe vas vabimo, da se prijavite s klikom na "PRIJAVI SE".
Za več informacij lahko pokličete na 051 256 184 - Andrea
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Andrea Bratovič