24. 04. 2024

Delavec v proizvodnji – posluževalec stroja (m/ž)

RegijaObalno-kraška regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Ste tehnični tip človeka in si želite zaposlitve v uspešnem slovenskem proizvodnem podjetju?
Podjetje, ki deluje na področju kovinsko predelovalne industrije v svoj kolektiv vabi nove sodelavce na delovnem mestu: "Delavec v proizvodnji – posluževalec stroja (m/ž)!"

Nudimo:
- stabilno delo v slovenskem podjetju, ki je v fazi rasti,
- možnost strokovnega razvoja,
- delo v stimulativnem proizvodnem podjetju,
- zaposlitev z željo po dolgoročnem sodelovanju.

Ključne delovne naloge zajemajo:
- posluževanje proizvodnega stroja,
- vizualna kontrola kvalitete izdelkov,
- spremljanje delovanja strojev in skrb za nemoten potek dela,
- nalaganje materiala in polizdelkov v stroje,
- delo na oddelku za plastiko ali za litje,
- odgovornost za dobro opravljeno delo.

Pričakujemo:
- odgovornost za pravilno in odgovorno ravnanje s stroji in delovnimi pripomočki,
- dobro razvite ročne spretnosti,
- pripravljenost na 3-izmensko delo.
- natančnost, odgovornost in zanesljivost,
- skrb za varno delo in čistočo delovnega mesta in okolice.

Kraj dela: Sežana

V kolikor vam to delovno mesto ustreza vas vabimo, da oddate svojo prijavo s klikom na gumb
Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo na telefonski številki 051 390 235 (Julija).

Veselimo se, da vas spoznamo!

Rok prijave: 24.5.2024
Vaše prijave bomo obravnavali diskretno.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Julija Jogan