30. 11. 2021

Voznik dostavnega vozila (m/ž)

Področje delaTransport / Logistika

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika edino slovensko družbo, ki odgovarja na vsako potrebo po plinih, za uporabo v industrijskih procesih ter v gospodinjstvu, iščemo kandidata za zasedbo delovnega mesta 'Voznik dostavnega vozila (m/ž)'.

Opis delovnega mesta:
- vožnja lahkega dostavnega vozila,
- skrb za urejenost vozila,
- dostava blaga na dom,
- nakladanje in razkladanje blaga,
- prodaja na terenu,
- usklajevanje rokov za dostavo strankam,
- priključevanje plinskih jeklenk.

Pričakujemo:
- vozniški izpit B kategorije,
- IV. stopnjo izobrazbe tehnične ali trgovske smeri,

- računalniško znanje na osnovni ravni,
- sposobnost tekoče komunikacije v slovenskem jeziku,
- izpit iz ADR za prevoz nevarnih snovi je zaželen, ni pa pogoj.

Nudimo:
- delo v 1 izmeni,
- možnost dolgoročne zaposlitve,
- razgibano in dinamično delo,
- urejen in sproščen kolektiv.

Lokacija dela: Ljubljana (in okolica).

Prijave:
Zainteresirane kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje, vabimo, da oddajo svojo prijavo z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "Prijavi se". Za dodatne informacije smo na voljo na telefonski številki 051 410 428 (Maruša). Vašo prijavo bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Maruša Oman