20. 09. 2021

Voznik – Dostavljalec (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Področje delaTransport / Logistika

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika edino slovensko družbo, ki odgovarja na vsako potrebo po plinih, za uporabo v industrijskih procesih ter v gospodinjstvu, iščemo primernega kandidata za zasedbo delovnega mesta: Voznik - Dostavljalec (m/ž)

Opis delovnega mesta:
  • vožnja lahkega dostavnega vozila,
  • skrb za urejenost vozila,
  • dostava blaga na dom,
  • nakladanje in razkladanje blaga,
  • prodaja na terenu,
  • pospeševanje prodaje,
  • usklajevanje rokov za dostavo strankam,
  • priključevanje plinskih jeklenk.

Pričakujemo:
  • vozniški izpit B kategorije,
  • IV. stopnjo izobrazbe tehnične ali trgovske smeri,
  • računalniško znanje na osnovni ravni,
  • dve leti delovnih izkušenj pri podobnem delu,
  • sposobnost tekoče komunikacije v slovenskem jeziku,
  • izpit iz ADR za prevoz nevarnih snovi je zaželen, ni pa pogoj.

Nudimo:
  • delo v enoizmenskem urniku,
  • možnost dolgoročne zaposlitve,
  • redno plačilo,
  • razgibano in dinamično delo,
  • urejen in sproščen kolektiv.

Prijave:
Zainteresirane kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje, vabimo, da oddajo svojo prijavo z opisom dosedanjih delovnih izkušenj preko povezave "Prijavi se". Za dodatne informacije smo na voljo na telefonski številki: 031 664 654.
Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Aljaž Lukanc