01. 08. 2022

Vodja tehničnega področja (m/ž)

Področje delaStrojništvo / Tehnična dela

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno podjetje na področju distribucije plastičnih granulatov, iščemo prodajno usmerjenega sodelavca z dobrim tehničnim predznanjem iz področja brizganja plastike in poznavanja granulatov, za delovno mesto »Vodja tehničnega področja (m/ž)«.

Delovne naloge:
- tehnično svetovanje v oddelku prodaje (tehnično svetovanje na projektih glede izbire materiala in postopkov predelave, testiranja, certificiranja, itd…)
- pred prodajne aktivnosti in razvoj poslovanja (ohranjanje poslovnih stikov z obstoječimi strankami, iskanje novih potencialov na trgu, uvajanje novih kanalov za prodajo, kot podpora komercialni ekipi),
- tehnične predstavitve pri klientih,
- poprodajne aktivnosti (svetovanje strankam in reševanje reklamacij),
- komunikacija z dobavitelji, predvsem v smislu iskanja tehničnih novosti.

Ponujamo vam:
- dolgoročno sodelovanje,
- razgibano in dinamično delovno mesto v strokovni ekipi znotraj uspešnega podjetja,
- občasna službena potovanja (obiski dobaviteljev …),
- odlično plačilo,
- možnost osebnega in strokovnega razvoja.

Od vas pričakujemo:
- zaključeno vsaj VI. stopnjo izobrazbe tehnične smeri (inž. strojništva, inženir/inženirka tehnologije polimerov, inženir/inženirka tehnolog itd.),
- dobro znanje angleškega jezika,
- vsaj 3-5 let izkušenj, zaželeno poznavanje proizvodnega procesa, procesa brizganja plastike, poznavanje granulatov,
- željo po delu v oddelku tehnične prodaje,
- prodajne veščine in strategije,
- zanesljivost, poštenost in komunikativnost.

Kraj dela:
Trzin.

Urnik dela:
pon – petek (7h- 15h), po dogovoru možnost tudi dela od doma, minimalno 3 dni na teden pa v pisarni.

Se najdete v napisanem in menite, da ste pravi kandidat? Ne odlašajte s prijavo! V kolikor pa imate kakšno dodatno vprašanje, pa vas vabimo da nas pokličite na tel. št.: 031 704 386 (Tina).

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tina Ocepek