08. 12. 2021

Telefonist (m/ž) – študentsko delo

Področje delaPodpora uporabnikom / Klicni centri

Tip dela:Študentsko delo

Si želite spoznati svet zavarovalništva in ste komunikativni? V sodelovanju z uspešnim podjetjem iz področja zavarovalnega zastopanja iščemo "Skrbnik v klicnem centru (m/ž)" - študentsko delo.

Opis dela:
- dogovarjanje sestankov specializiranim svetovalcem.
- komuniciranje s strankami in naročniki.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- motiviranost,
- vestnost pri delu,
- komunikativnost.

Nudimo:
- redno plačilo,
- urejeno delovno okolje,
- delo v dopoldanskem času,
- možnost nadpovprečne stimulacije za uspešnost pri delu.

Kraj dela: Ljubljana BTC.

Delovni čas: dopoldan.

Urna postavka:
- 6 € bruto/uro

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko elektronskega naslova mojca.zebec@cvz.si. Za več informacij lahko pokličete na: 051 687 341 (Maja).

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2021/22, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik