20. 05. 2020

Svetovalec za okna in vrata (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno podjetje, ki je premium ponudnik stavbnega pohištva, iščemo novega sodelavca Svetovalec za okna in vrata (m/ž).

Vas veseli delo z ljudmi in imate radi dinamično delo? Ste proaktivni pri prodaji in radi kvalitetno opravite svoje delo? Če ste v iskanju novih kariernih priložnosti in se prepoznate v opisu delovnega mesta, vas vabimo k oddaji prijave.

Delovne naloge:
- Salonska in terenska prodaja oken in vrat (v razmerju 40:60),
- Svetovanje strankam in nudenje podpore strankam,
- Priprava ponudb, izračunov in dokumentacije,
- Obiskovanje strank na domu in izvedba svetovanja strankam,
- Preverjanje tehničnih omejitev oken in vrat,
- Komunikacija s strankami in iskanje novih strank.

Nudimo:
- Razgibano delo mesto osebi, ki ji ustreza dinamično delo z ljudmi,
- Dolgoročno zaposlitev v priznanem in odlično stoječem podjetju,
- Delo v prijetnem in zagnanem timu strokovnjakov,
- Stimulativen finančni paket,
- Možnost napredovanja.

Pričakujemo:
- Zavzetost pri delu,
- Zaželena tehnična usmerjenost kandidata,
- Izkušnje iz prodaje so zaželene.

Kraj dela:
Ljubljana (salon in teren).

Urnik dela:
pon – petek (fleksibilen urnik dela, dopoldne + popoldne po potrebi).

Prijave:
Zainteresirane kandidate vabimo, da oddate svojo prijavo s klikom na gumb prijavi se.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tina Ocepek