10. 07. 2020

Sodelavec za elektro področje (m/ž) – Borovnica

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno podjetje s 65 letno tradicijo iščemo nove sodelavce na delovnem mestu: "Sodelavec za elektro področje (m/ž)".

Nudimo:
- delo v stabilnem podjetju,
- zaposlitev za določen čas (12 mesecev) in želja ter možnost dolgoročnega sodelovanja,
- pridobitev strokovnih kompetenc.

Kraj dela: Borovnica.

Delovne naloge:
- skrb za pravilno in neprekinjeno delovanje strojev in naprav v proizvodnem procesu podjetja,
- opravljanje vzdrževalnih del elektro naprav, avtomatike,
- regulacije, meritve in ostala elektrikarska dela po navodilih nadrejenega ter predloženih skicah in načrtih,
- montaža elektro opreme novih strojev in naprav,
- vodenje evidence o opravljenem delu,
- dežurstvo ali pripravljenost na domu po razporedu vodje vzdrževanja,
- druga dela po navodilih delodajalca.

Pričakujemo:
- IV. in več stopnjo elektro smeri ali druge ustrezne smeri (elektro tehnik, električar, elektronik, mehatronik, inženir mehatronike, elektro inženir),
- zaželene izkušnje na primerljivih delovnih mestih (vzdrževanje v industriji),
- osnovno znanje angleškega jezika,
- računalniška pismenost,
- samoiniciativnost, odzivnost, doslednost, natančnost in komunikativnost.

V primeru, da se v zgornjem oglasu prepoznate, oz. je to nekaj kar bi vas zanimalo, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom preko povezave »Prijavi se!« ali pa pokličite na telefonsko številko: 051-376-384 (Samanta).
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Samanta Gabor