07. 08. 2020

Skladiščnik v uspešnem logističnem centru (m/ž)

Področje delaTransport / Logistika

Tip dela:Splošna delovna mesta

Si želite postati del uspešnega podjetja v Ljubljani, ki ustvarja zdravo delovno okolje, sproščeno in prijateljsko vzdušje med sodelavci, saj verjamejo, da dobre rezultate ustvarjajo zadovoljni in sproščeni ljudje?

Zaposlitev ponujamo skladiščniku v logističnem centru (m/ž). Na delovnem mestu boste odgovorni za prevzem, pripravo in odpremo blaga.

Opis delovnega mesta:
- komisioniranje blaga,
- priprava in kontrola kvalitete materiala,
- količinski prevzem blaga,
- nabiranje blaga,
- pregled zalog,
- skrb za urejenost skladišča.

Pričakujemo:
- samoiniciativnost, samostojnost, prilagodljivost in odgovornost,
- izkušnje s podobnimi deli,
- učinkovitost dela,
- opravljen izpit za viličarja, vendar ni pogoj,

Nudimo:
- dinamično in raznoliko delo,
- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja,
- prijazno delovno okolje, delo v sproščeni in motivirani ekipi sodelavcev,
- možnost zaposlitve v urejenem in priznanem podjetju,
- ustrezno zaščitno opremo,
- večizmensko delo,
- možnosti za osebni razvoj in napredovanje v prijetnem kolektivu,
- delovno mesto se nahaja v Ljubljani (Črnuče).

V primeru, da izpolnjujete zgoraj navedena pričakovanja in iščete nove izzive, vas vabimo k prijavi.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik