26. 01. 2022

Priprava spletnih naročil (m/ž)

Področje delaSkladiščenje

Tip dela:Študentsko delo

Te zanima delo v spletni trgovini? Si želiš hiter zaslužek? Za uspešno slovensko trgovsko verigo iščemo študente za: "Komisioniranje blaga oz. priprava naročil (m/ž)".

Delovne naloge:
- komisioniranje blaga,
- priprava naročil za spletno trgovino ter odpremo.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- zanesljivost,
- odgovornost,
- pripravljenost na delo.

Kraj dela:
Ljubljana BTC.

Urna postavka:
7,10 € bruto/uro.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se, ali za več informacij pokličete na: 051 687 341 (Maja).

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2021/2022, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik