30. 07. 2020

Pomoč v strežbi (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika iščemo študentsko pomoč za delo: "Pomoč v strežbi (m/ž)". V kolikor se prepoznaš v oglasu, si komunikativen/a in te veseli delo z ljudmi ter si časovno prilagodljiv/a te vabimo, da čim prej oddaš prijavo.

Delovne naloge:
- komunikacija s strankami,
- strežba pijače,
- delo z blagajno,
- skrb za urejenost lokala,
- druga dela po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- polnoletnost
- izkušnje v strežbi,
- pripravljenost za delo,
- komunikativnost,
- korektnost in poštenost.

Kraj dela:
Ljubljana - Bežigrad

Urna postavka:
5,9€ bruto

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba "Prijavi se." Za več informacij lahko pokličete na: 051 833 837 (g. Aleksandar) med 10h in 17h.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2019/2020, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Samanta Gabor