02. 08. 2022

Polnjenje polic (m/ž) – študentsko delo

Področje delaProdaja / Komerciala / Trgovina

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, uspešno trgovsko podjetje, iščemo več resnih in odgovornih študentov za ''Pomoč pri polnjenju polic (m/ž)''.

Delovne naloge:
- polnjenje polic,
- skrb za urejenost trgovine,
- komunikacija s strankami,
- druga dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- obvezna polnoletnost,
- prijaznost in natančnost,
- resnost in odgovornost,
- pripravljenost na sodelovanje za daljše časovno obdobje,
- zadostno časovno razpoložljivost.

Kraj dela:
Ljubljana.

Delovni čas:
Po dogovoru (4-5 dni na teden - daljše časovno obdobje)

Urna postavka:
7,10€ bruto/h.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite s klikom na "PRIJAVI SE" in priložite svoj CV. Za več informacij lahko pokličete na: 031 711 556 (Monika).

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2021/2022, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Monika Gioahin