30. 06. 2020

KONSTRUKTER 3D/2D (M/Ž)

RegijaJugovzhodna Slovenija

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Iščete dolgoročno zaposlitev v dopoldanskem času v uspešnem in hitro rastočem podjetju, ki nudi možnost profesionalnega kariernega razvoja? Imate izkušnje s konstruiranjem 3D/2D? Si želite fleksibilnega delovnega mesta in zaposlitve v prijetnem kolektivu?

V sodelovanju z našim naročnikom zaposlimo kandidata (m/ž) na delovno mesto Konstrukter 3D/2D (m/ž). Največji del zaposlitve obsega delo z lesno branžo, manjši del pa delo s kovinsko branžo.

Nudimo:
- dopoldansko delo (delavni čas je možen po dogovoru),
- prilagodljivo delovno okolje,
- redno in pošteno plačilo za delo,
- delo v mlajšem, prijetnem kolektivu,
- možnost osebne in profesionalne rasti v hitro rastočem podjetju,
- podpora sodelavcev in vodstva v uvajalnem obdobju in pri nadaljnjem delu,
- možnost dolgoročnega sodelovanja,
- delo v pisarni z vrhunsko opremo,
- veliko mero samostojnosti,
- priložnost za sodelovanje na zanimivih mednarodnih projektih (pri čemer lokacija dela ostaja v Sloveniji),
- delo v prijetnem okolju.

Delovne naloge obsegajo:
- izdelava in interpretacija konstrukcijskih načrtov,
- delo s programom MegaCAD, MegaTISCHLER,
- upoštevanje proizvodne specifikacije,
- poznavanje tehničnih zahtev strank,
- poznavanje raznih materialov in značilnosti slednjih (les, kovina, steklo ipd.),
- izdelava tehnološke dokumentacije in priprava podatkov za obdelavo izdelkov na strojih,
- sodelovanje z raznimi strankami,
- delo na zanimivih in raznolikih projektih,
- podobna dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:
- zaželena izobrazba: inženir lesarstva,
- delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu, zaželeno v lesni branži (minimalno 2 leti),
- znanje angleščine, vsaj osnovno poznavanje nemščine in srbohrvaščine,
- poznavanje programa MegaCAD, MegaTISCHLER,
- poznavanje tehničnega risanja,
- poznavanje konstrukcij izdelkov v lesarstvu,
- poznavanje tehnologije izdelave izdelkov,
- pripravljenost na učenje,
- sposobnost timskega dela,
- samostojnost in tehnična usmerjenost,
- natančnost, delavnost, iznajdljivost,
- celosten pristop do dela,
- dobre komunikacijske spretnosti in sposobnost praktičnega reševanja izzivov,
- željo po dolgoročnem sodelovanju,
- izpit B kategorije in lasten prevoz.

Delovno mesto se nahaja v bližnji okolici Dvora.

Rok za prijavo: 30. 7. 2020.

Če vas je delovno mesto pritegnilo, pošljite svojo prijavo s klikom na gumb Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na številko 041 788 041. Vaš klic oziroma prijava bosta obravnavana diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Nina Mohar