21. 05. 2020

Komercialno – administrativni referent (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, razvojno in proizvodnjo podjetje, zaradi širitve poslovanja, iščemo novega sodelavca za delovno mesto »Komercialno – administrativni referent (m/ž)«.

Opis delovnega mesta:
- priprava ponudb za kupce,
- izdaja naročil dobaviteljem,
- usklajevanje pogojev dobave in nakupa (skrb za roke in transport …),
- izdaja računov in spremljanje plačil od kupcev v programu Vasco,
- različna administrativna dela za podporo poslovanja družbe,
organizacija in izvedba tekočih administrativnih nalog,
- komunikacija s kupci poteka tudi v angleškem jeziku.

Pričakujemo:
- tekoče znanje angleškega jezika, zaželeno je tudi znanje nemškega jezika,
- zaželena tehnična usmerjenost kandidata,
- zaželena tehnična izobrazba,
- zaželene izkušnje iz priprave prodajne in tehnične dokumentacije,
- usmerjenost v stranke, odlične komunikacijske sposobnosti in organiziranost.

Nudimo:
- fleksibilen urnik dela,
- dolgoročna priložnost za delo,
- razgibano delo.

Kraj dela:
- Komenda.

Urnik dela:
- pon – petek (fleksibilen prihod na delo med 7h in 8h do 16h).

Prijave:
Zainteresirane kandidate vabimo, da oddate svojo prijavo s prijavo na klikom na gumb »Prijavi se«.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tina Ocepek