08. 09. 2020

Komercialist na terenu (m/ž)

Področje delaProdaja / Komerciala / Trgovina

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Vas zanimata delo  v uspešnem proizvodno veleprodajnem podjetju  ter priložnost dolgoročne zaposlitve? Za našega naročnika iščemo samostojne sodelavce (m/ž), ki bi z odgovornim pristopom in voljo do dela pripomogli k pospešeni prodaji najkvalitetnejših jeklenih produktov.

Nudimo:
- direktno zaposlitev k naročniku,
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obodjem,
- delo v stabilnem podjetju,
- odličen stimulativen finančni paket,
- službeni avtomobil, mobitel in tablico (iPad),
- delo v prijetnem kolektivu in dinamičnem delovnem okolju,
- terensko delo po Sloveniji.

Opis delovnega mesta:
- izpolnjevanje plana prodaje,
- oskrbovanje že obstoječih strank in iskanje potencialnih strank/prodajnih mest,
- prezentacija izdelkov pri kupcih,
- pospeševanje prodaje,
- sodelovanje na sejmih in promocijskih dogodkih,
- priprava poročil za vodstvo.

Pričakujemo:
-  minimalno tri leta delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih,
- znanje računalniških programov MS Office,
- vozniški izpit B-kategorije,
- samostojno iskanje novih rešitev,
- odlično razvite organizacijske sposobnosti,
- ambicioznost v doseganju delovnih ciljev,
- odlično zavite komunikacijske veščine.

Prodajnike, ki iščejo terensko delo po Sloveniji vabimo k prijavi na povezavi "Prijavi se"!
Vašo prijavo bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tjaša Podjed