16. 06. 2021

Komercialist medicinske opreme (m/ž)

Področje delaProdaja / Komerciala / Trgovina

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno vodilno podjetje na področju endoskopije, iščemo novega sodelavca Komercialista medicinske opreme (m/ž). Delovno mesto se odpira zaradi širitve dejavnosti.

Delovne naloge bodo obsegale:
- komunikacija s strankami in razvoj poslovanja z obstoječimi poslovnimi strankami (delo poteka na terenu, obiskovanje strank
- iskanje prodajnih priložnosti in spremljanje trga
- prodaja in svetovanje strankam, demonstracija produktov pri stranki
- obveščanje poslovnih partnerjev o novostih v ponudbi
- sodelovanje z oddelkom marketinga
- izgradnja in negovanje dobrih odnosov z strankami in vzdrževanje stalnih stikov
- priprava ponudb in pogodb

Kakšno osebo iščemo?
- prodajno naravnano osebo, ki ima izkušnje s prodajo medicinskih pripomočkov in poznavanjem tovrstnega okolja (ni pa pogoj)
- osebo, ki jo odlikuje prijaznost, odločnost, zanesljivost, samozavest, predvsem pa samoiniciativnost
- nekoga, ki se brez težav prilagodi novim situacijam
- osebo, ki se je pripravljena učiti in pridobiti nova znanja
- natančno osebo, ki nosi odgovornost do dela

Kaj pričakujemo?
- urejenost, sposobnost timskega dela, prilagodljivost, samostojnost
- vozniški izpit B kategorije
- aktivno znanje angleškega jezika
- poznavanje dela z računalnikom
- izkušnje javnega nastopanja
- pripravljenost dela na terenu
- najmanj VI. stopnjo izobrazbe tehnične ali ekonomske smeri (smer prodaja, trženje)
 - kandidati z delovnimi izkušnjam na medicinskem področju imajo prednost

Nudimo:
 - delo v dinamičnem in prijetnem okolju
- izobraževanja in poglobljeno onborarding uvajanje
- delo v strokovnem timu
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo,
- službeno vozilo
 - stimulativno plačilo
- priložnost za osebnostno in karierno rast.

Lokacija dela: Ljubljana in teren
Začetek z delom: september 2021

Če ste se prepoznali v oglasu in si želite novega izziva z veliko dinamike, vabljeni k prijavi.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Tina Ocepek