10. 07. 2020

Elektrikar-vzdrževalec – KAMNIK (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, podjetje, ki ima dolgo tradicijo delovanja in se ukvarja s proizvodnjo kovinskih pigmentov, iščemo novega sodelavca za delovno mesto: ''Elektrikar-vzdrževalec - Kamnik(m/ž).

Nudimo:
- pričetek z delom takoj,
- delo v eni izmeni (pon-pet) - možna tudi dežurstva,
- stimulativni del plačila,
- dolgoročno možnost zaposlitve,
- delo v podjetju s tradicijo in stabilnostjo.

Opis delovnega mesta:
- redno elektro-vzdrževanje strojev, naprav in instalacij,
- tekoče odpravljanje zastojev zaradi napak na elektro pogonih,
- sodelovanje pri zagonu novih strojev in naprav,
- izvajanje servisnih del na instalacijah, strojih in napravah,
- ostala dela po navodilu nadrejenega (načrtovanje, vzdrževanje in vodenje evidenc,...).

Pričakujemo:
- tehnično smer izobrazbe (elektro tehnik, električar, elektronik, mehatronik,...)
- izkušnje iz elektro področja (vzdrževanje)
- izpit za viličar je zaželen, ni pa pogoj,
- željo po učenju in vestnost pri delu.

Kraj dela:
Kamnik.

Prva pogodba o zaposlitvi je za določen čas, z možnostjo podaljšanja in dolgoročne zaposlitve.

V kolikor se v opisanem prepoznate, vas vabimo, da v desnem kotu kliknete na gumb »Prijavi se«. Za več informacij pokličite na telefonsko številko 051-376-384 (Samanta).

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Samanta Gabor