24. 09. 2021

Direktor (m/ž)

RegijaGoriška regija

Področje delaStrojništvo / Tehnična dela

Tip dela:Strokovna in vodstvena delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno proizvodno podjetje z dolgoletno tradicijo delovanja, iščemo "Direktorja« (m/ž)". Podjetje svojim strankam nudi storitve na področju strojnega in elektro vzdrževanja strojev, naprav in proizvodnih sistemov, gradbenega vzdrževanja ter izvajanje strojnih in elektroinštalacij.

V kolikor ste prodajno in ciljno usmerjeni ter imate izkušnje s pridobivanjem novih poslov (zaželeno s področja kovinske industrije), kakor tudi z vodenjem manjšega podjetja, vas vabimo k prijavi.

Opis delovnega mesta:
  • vodenje, organiziranje in koordiniranje delovnih procesov tehničnega oddelka (proizvodnja, tehnologija, inženiring),
  • samostojno kreiranje in izvajanje tržnih ter prodajnih aktivnosti za potencialne ter obstoječe stranke,
  • identificiranje, vodenje in preoblikovanje prodajnih priložnosti v posel,
  • organiziranje ponudbenih aktivnosti in sklepanje prodajnih pogodb,
  • sodelovanje pri novih razvojnih projektih oz. investicijah in oblikovanje cenovne politike,
  • skrb za koordinacijo dela ter nadzor nad stroški,
  • planiranje dela v proizvodnji, tehnologiji in razvoju v sodelovanju z ostalimi oddelki družbe,
  • skrb za usklajenost in realizacijo planov s tehničnega področja dela,
  • nadzor usklajenosti poslovanja na tehničnem področju s cilji in poslovno politiko družbe,
  • skrb za kontinuirano uvajanje razvojnih novosti na področju proizvodnih procesov ter skrb za optimizacijo dela.

Pričakujemo:
  • najmanj VI. stopnjo izobrazbe tehnične smeri (zaželena strojna smer),
  • najmanj 5 let delovnih izkušenj na podobnem vodstvenem položaju,
  • osebo z visoko stopnjo odgovornosti za doseganje ciljev tehničnega dela družbe kakor tudi za poslovno uspešnost, vezano na realizacijo tehničnega oddelka,
  • predhodne izkušnje s področja kovinske industrije in poznavanje različnih materialov so prednost,
  • sposobnost strateškega razmišljanja ter usmerjenost v inovativno in učinkovito reševanje izzivov,
  • razvojno in prodajno naravnanega kandidata, ki bo skupaj z vodstvom družbe uresničeval cilje podjetja in skrbel za tehnično, prodajno, kakor tudi za tehnološko konkurenčnost na trgu,
  • aktivno znanje angleškega jezika (aktivno znanje nemškega jezika predstavlja prednost).

Nudimo:
  • delo v mednarodnem okolju (evropski trgi),
  • možnost dodatnega izobraževanja in izpopolnjevanja,
  • močna povezanost s tehničnimi in poslovnimi izzivi,
  • delo v urejenem podjetju z dobrimi delovnimi pogoji in opremo,
  • dodatki k plači: poslovna uspešnost, službeno vozilo v zasebne namene, dodatno pokojninsko varčevanje ipd.,
  • lokacija dela: Goriška regija.

Zainteresirane kandidate, ki se prepoznajo v opisanem, vabimo, da posredujete svojo prijavo z življenjepisom in spremnim pismom preko povezave "Prijavi se.". Za morebitne dodatne informacije smo vam na voljo na telefonski številki 051 641 073 (Katja).

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Katja Sajovic