02. 08. 2022

Delo na blagajni (m/ž) – študentski servis

Področje delaProdaja / Komerciala / Trgovina

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika Mercator d.d., uspešno trgovsko podjetje, iščemo več resnih in odgovornih študentov za ''Blagajniško delo (m/ž)''.

Delovne naloge:
  • opravljanje blagajniških del,
  • delo z gotovino,
  • komunikacija s strankami,
  • druga dela po navodilih nadrejenega.
Urna postavka:
8,00€ bruto/h.

Poslovalnica: Rudnik, Fužine, Domžale, Šiška, BTC, Center, Parmova, Nove Jarše;

Pričakujemo:
  • urejen študentski status,
  • obvezna polnoletnost,
  • prijaznost in natančnost,
  • resnost in odgovornost,
  • pripravljenost na sodelovanje za daljše časovno obdobje,
  • zadostno časovno razpoložljivost.
Delovni čas:
Izmensko oz. po dogovoru (daljše časovno obdobje).

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite s klikom na "PRIJAVI SE". Za več informacij lahko pokličete na 031 711 556 (Monika).

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2021/2022, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Monika Gioahin