31. 03. 2021

Delavec v proizvodnji (m/ž)

RegijaSavinjska regija

Področje delaProizvodnja

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, večkrat nagrajeno mednarodno proizvodno podjetje, ki je visoko tehnološko razvito in v lasti avstrijskih lastnikov, iščemo kandidata (m/ž) za delo v proizvodnji.

Opis delovnega mesta:
- nastavitev modela za razrez plošč,
- zlaganje plošč,
- meritve in pakiranje plošč,
- optična kontrola,
- vožnja viličarja,
- skrb za urejeno delovno mesto.

Pričakujemo:
- dokončano III. stopnjo izobrazbe,
- pripravljenost na večizmensko delo,
- osnovna računalniška znanja,
- delavnost, urejenost, natančnost, zanesljivost.

Nudimo:
- možnost dolgoročne zaposlitve s poizkusnim obdobjem,
- delo v urejenem, organiziranem in uspešnem delovnem okolju,
- dodatne mesečne stimulacije, variabilna izplačila in ostali dodatki k
rednemu plačilu;
- možnost izobraževanj in napredovanje v linijskega operaterja.

 Prijavite se z oddajo življenjepisa preko povezave »Prijavi se!«  Več informacij preko telefona 031 395 461 (Diana).

Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Diana Malešič