20. 11. 2020

Delavec v galvani (m/ž)

Področje delaStrojništvo / Tehnična dela

Tip dela:Splošna delovna mesta

Naš naročnik, podjetje, ki je že 50 let prisotno na trgu in je vodilni evropski proizvajalec tiskanih in zvijavih vezij, v svojo ekipo vabi večje število delavcev za zasedbo delovnega mesta: ''Delavec v galvani (m/ž)''.

Nudimo:

- redno zaposlitev za določen čas, z možnostjo dolgoročne zaposlitve,
- 3-izmenski delovnik,
- delovnik od pon - pet (sobote po potrebi),
- možnost osebnega razvoja,
- redno plačilo - z možnost stimulacije in zvišanja osnove,
- pozitivno in tehnološko napredno delovno okolje.

Delovne naloge:
- delo v proizvodnji,
- delo na oddelku galvanizacije in na jedkalnem oddelku,
- delo na vertikalni in horizontalni liniji,
- skrb za nemoteno delovanje stroja,
- vroče spajkanje in jedkanje,
- namakanje v kopeli,
- ostala dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:
- obvezno končana srednješolska izobrazba,
- kemijska smer izobrazbe je prednost, ni pa pogoj,
- dobre ročne spretnosti,
- pripravljenost na 3-izmensko delo.

Kraj dela: Podskrajnik.

V kolikor se prepoznate v zgoraj zapisanem in bi vas tovrstno delo veselilo, vas vabimo, da svojo prijavo z življenjepisom preko povezave Prijavi se zdaj, ali pokličite na telefonsko številko 051-376-384 (Samanta).
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Samanta Gabor