20. 05. 2020

Administrativna pomoč na oddelku logistike (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Za našega naročnika, vodilno mednarodno podjetje, iščemo kandidata, ki bo zaposlen na delovnem mestu: "Pomoč v distribucijski logistiki (m/ž)".

Vas veseli delo s strankami v mednarodnem okolju in imate aktivno znanje slovenskega, hrvaškega in angleškega jezika? Potem berite dalje.

Vaše delovne naloge bodo obsegale:
- administrativna dela na področju logistike, transporta in nabave,
- podpora strankam (preko telefona in e-maila),
- naročanje in dobava blaga,
- reševanje reklamacij.

Pričakujemo:
- dobre komunikacijske in organizacijske veščine,
- iznajdljivost, hitro odzivnost, natančnost in proaktivnost,
- timsko usmerjenost,
- pogoj za opravljanje dela je aktivno znanje slovenskega, angleškega in hrvaškega jezika,
- odlično poznavanje MS Office orodij (napredno znanje Excel-a),
- v teku VI. stopnja izobrazbe (ekonomija, logistika ali druge sorodne vede).

Kraj dela:
Ljubljana.

Urna postavka:
Po dogovoru.

V primeru, da izpolnjujete zgoraj navedena pričakovanja in iščete nove izzive, vas vljudno vabimo, da se na delovno mesto prijavite z življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku.

Za več informacij smo dosegljivi na telefonski številki: 041 650 233 (Eva)
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik