Študent: Urednik spletne strani (m/ž)Prijava

Št. 72286

Za našega naročnika, največjega slovenskega trgovca hišne in zabavne elektronike ter bele tehnike BIG BANG, iščemo študentsko pomoč za kreativno študentsko delo »Študent: Urednik spletne strani (m/ž)«.

Če ste kreativni, samoiniciativni in predani delu, ki ga opravljate, ne izpustite edinstvene priložnosti za pridobitev novih delovnih izkušenj in se prijavite že zdaj!

Delovne naloge:
- urejanje besedila za spletno trgovino (spremno besedilo izdelka, specifikacija, …),
- objava izdelkov,
- komunikacija s strankami,
- priprava spletnih novice, urejanje bannerjev na kategorijah,
- delovanje v NOP in SEO okolju,
- adhoc akcije po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo:
- kreativno izražanje,
- znanje angleškega jezika,
- poznavanje Windows okolja,
- vsaj osnovno poznavanje trendov v tehnični branži (poznavanje trgovskega blaga v Big Bangu),
- proaktivnost, samoiniciativnost, sposobnost analitičnega razumevanja.

Delovni čas:
Po dogovoru.

Lokacija:
Ljubljana.

Urna postavka:
4,53 € bruto na uro.

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da posredujete svojo prijavo z življenjepisom in podrobnim opisom dosedanjih delovnih izkušenj na elektronski naslov: tina.papez@bigbang.si s pripisom »Študent: Urednik spletne strani (m/ž)" ,do najkasneje 31. 5.2017.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani https://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2016/2017 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.

Oblika delovnega mesta: Študentsko delo