“Študent/ Pomoč pri dekoraciji (m/ž)”Prijava

Št. 69773

Za našega naročnika, uspešno trgovsko podjetje, iščemo študenta za pomoč na oddelku dekoriranja.

Delovne naloge:
- priprava in izdelava plakatov,
- aranžiranje in skrb za urejenost,
- ostale naloge po navodilu nadrejenga.

Pričakujemo:
- urejen status študenta,
- zaželeno poznavanje programa Corel Draw, Adobe, Indesign …,
- samoiniciativnost in pripravljenost na delo,
- občutek za estetiko, oblikovanje in aranžiranje.

Urnik dela:
Po dogovoru.

Pričetek dela:
Čim prej.

Kraj dela:
Ljubljana – Rudnik.

Primerne kandidate vabimo, da za več informacij pokličete na telefonsko številko 031 704 386 (Tina Ocepek).

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Če se dogovorite za delo vas prosimo, da se prijavite v naš Adecco študentski servis na povezavi: https://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in, da nam po pošti na naslov Adecco H.R d.o.o., Slovenska 41, 1000 Ljubljana, pošljete vaše originalno potrdilo o vpisu za tekoče šolsko leto. Urejen status študenta in prijava v Adecco študentski servis sta pogoja za zasedbo delovnega mesta in izdajo napotnice. Za več informacij nas lahko pokličite na tel.št.: 051 / 328 - 822 ali nam pišite na student@adecco.si.

Oblika delovnega mesta: Študentsko delo