Delo v proizvodnji in montaži lesenih hiš (m/ž)Prijava

Št. 72134

Za našega naročnika, priznano podjetje z 20 letno tradicijo, ki proizvaja, trži in montira ekološke in nizkoenergijske varčne stavbe iz lesa, iščemo več kandidatov za zasedbo delovnega mesta Delo v proizvodnji in montaži lesenih hiš (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- Delo v lesni proizvodnji,
- delo za strojem,
- uporaba ročnega orodja,
- delo na terenu, monotaža lesenih hiš.

Pričakujemo:
- Pripravljenost na troizmensko delo.
- Tehnično spretne kandidate, prednost pri prijavi imajo kandidati s končano srednje šolo tehnične smeri (mizarji, ključavničarji, strojni tehniki, elektrotehniki, fasaderji in podobno) ali primerljive izkušnje,
- Znanje branja tehničnih risb je pogoj.

Lokacija dela: Ribnica in občasno na terenu. Prednost pri prijavi imajo kandidati do 30 km oddaljeni od kraja dela.

Nudimo:
- Zaposlitev za polni delovni čas, zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja.
- Delo v urejenem delovnem okolju in prijetnem kolektivu.
- Začetek dela je takoj.

Vaše prijave z življenjepisom pričakujem na jan.lipovec@adecco.si

Oblika delovnega mesta: Delo za določen čas