14. 03. 2019

Vzdrževalec električist (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, proizvodno podjetje, ki proizvaja armirano betonske montažne hale, gradbeni material iz peska in betona, ter material za urejanje okolico s skoraj petdesetletno tradicijo iščemo Vzdrževalca-električarja (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- strojno in elektro vzdrževanje strojev v proizvodnji: mostovna in druga dvigala, ekstrudorji, žage, ...
- popravila motornih vozil in strojev,
- opravljanje planiranega in tekočega vzdrževanja v obratu,
- skrb za nemoteno delovanje strojev in naprav.

Pričakujemo:
- kandidate s tehnično izobrazbo (prednost bodo imeli kandidati z zaključeno srednjo šolo elektro smeri) ali primerljivimi delovnimi izkušnjami,
- zanesljivost, samostojnost pri delu, odgovornost in natančnost,
- poznavanje strojev in naprav,
- poznavaje tehnologije vzdrževanja.

Nudimo:
- zaposlitev za določen čas z željo po dolgotrajnem sodelovanju,
- delo od ponedeljka do petka od 7:00-15:00 ure,
- urejene delovne pogoje,
- redno in konkurenčno plačilo.

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom preko povezave »Prijavi se!«.

Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Jan Lipovec